Boncuk Kaynak Zararları

Boncuk Kaynak &  Halka Kaynak Zararlımı? Saç Kaynakları Zararlımı Boncuk Kaynak Zararları hakkında Türkiye’deki en eski ve en iyi Saç uzatma sistemleri merkezinin yöneticisi ve 25yıllık saç kaynak uzmanı H. Murat KOLUKIRIK ile yapmış olduğumuz görüşmelerde bakın neler dedi. “Biz Sach® Saç Kaynak Merkezi olarak müşterilerimizi Sadece Boncuk Halka Saç Kaynak öneriyoruz. Keratin kaynak ve […]

Boncuk Kaynak &  Halka Kaynak Zararlımı? Saç Kaynakları Zararlımı

Boncuk Kaynak Zararları hakkında Türkiye’deki en eski ve en iyi Saç uzatma sistemleri merkezinin yöneticisi ve 25yıllık saç kaynak uzmanı H. Murat KOLUKIRIK ile yapmış olduğumuz görüşmelerde bakın neler dedi. “Biz Sach® Saç Kaynak Merkezi olarak müşterilerimizi Sadece Boncuk Halka Saç Kaynak öneriyoruz. Keratin kaynak ve diğer sistemlerde sökme işlemi sırasında yaşanan sıkıntılardan dolayı keratin kaynağı tavsiye etmiyoruz.  Halka kaynak yaptırırken de dikkat edilmesi gereken hususlar var.  Saç kaynaklarını yaptıracağınız yerde muhakkak kullanılması gereken ürün içi silikonlu titanyum

İçi Düz Halka Saç Kaynak Yaparken Saça Zarar Verir

İçi Düz Halka Saç Kaynak Yaparken Saça Zarar Verir

halka ( boncuk ) bu halka ( boncuk )  ile diğer halkalar arasındaki fark ise saçın zarar görmesine neden oluyor. İçi vidalı veya düz halkalar  saçı ezerek saçın sıkıştığı noktadan zayıflamasına ve saç boyalı yada röfle açama işlemi varsa saçın kopmasına neden oluyor. Biz Saç kaynak merkezimizde bu tür zarar verici ürünleri kullanmıyoruz. İlgilenenler için SACH Saç Kaynak Merkezinin internet adresi www.sach.com. Boncuk Halka Saç Kaynak saçlarınızı en az 3 – 5 (Saç uzama hızına göre) ay kullanabilirsiniz! Saç Kaynak uçları kullanım sırasında kesinlikle dağılmaz ve saç kaybı olmaz.

İçi Yivli Halka SAÇ kaynak Yapaeken Saça Zarar Verir

İçi Yivli Halka SAÇ kaynak Yapaeken Saça Zarar Verir

Sökülüp takılırken de kaynak uçlara bakım ve onarım gerekmez ve çıkarıldığı gibi anında uygulanır. Boncuk Halka Saç Kaynak takılış, kullanım ve çıkartma esnasında kesinlikle dağılmaz ve bu sayede bakım ve onarım istemez.

Boncuk Halka Saç Kaynak piyasada satılan standart halkalı kaynaklardan daha kaliteli ve daha uzun ömürlülerdir. Boncuk Halka Saç Kaynak ile birkaç saat içerisinde uzun ve dolgun saçlara sahip olabilirsiniz! Boncuk Halka Saç Kaynak, saça zarar vermeden uygulanabilen, çok özel bir kaynak sistemidir. Küçük halkalar (boncuklar) saçınıza geçirildikten sonra kaynak saç, o halkaların arasından geçirilir ve halka bir pens ile sıkıştırılır. Boncuk Halka Saç Kaynak çıkarıldığında, herhangi bir solüsyon kullanmaksızın, sadece halkaları bir pens ile gevşetiliyor.

İçi Silikonlu Halka Saç Kaynak İçin İdeal Bir Üründür

İçi Silikonlu Halka Saç Kaynak İçin İdeal Bir Üründür

Yorum YazınLooking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...