Mikro Kaynak Zararları

Mikro Kaynak Zararları Varmı? Mikro Kaynak Saç Zararı Varsa Nelerdir. Son zamanlarda Mikro Kaynak adı altında çıkan ve bazı firmaların görünmez kaynak diye adlandırdıkları fakat mikro kaynak yaptırdıktan sonra görünür olduğu ortaya çıktığında evet ama diğerleri kadar görünür bir saç kaynak uygulaması diyerek. Nasıl olsa artık yaptık ve paramızı kazandık diyen bir çok kuaför, Mikro […]

Mikro Kaynak Zararları Varmı? Mikro Kaynak Saç Zararı Varsa Nelerdir.

Son zamanlarda Mikro Kaynak adı altında çıkan ve bazı firmaların görünmez kaynak diye adlandırdıkları fakat mikro kaynak yaptırdıktan sonra görünür olduğu ortaya çıktığında evet ama diğerleri kadar görünür bir saç kaynak uygulaması diyerek. Nasıl olsa artık yaptık ve paramızı kazandık diyen bir çok kuaför, Mikro Kaynak yaptıran bu müşterilerin daha sonra geri gelerek takılan mikro kaynaklar düştü diye şikayete geldiklerinde ne yapacaklarını bilmiyorlar.

Elbette mikro kaynak saçtan düşerken saça zarar vermiyor. Mikro Kaynak Zararları saçtan sökme esnasında orjinal sökücü ilacı kullanılmadan ucuz uzakdoğu saç kaynak sökücüleri ve aseton gibi saç ve cilt için uygun olmayan maddeler ile saçtan çıkarılmaya çalışıldığında Mikro Kaynak Zararları ortaya çıkıyor.

fakat saçtan düşen kaynaklar yeniden yerine takılsada hiç bir şekilde Boncuk Kaynak gibi sağlıklı ve uzun ömürlü olmuyor. Mikro  kaynak yaptırmak isteyenler 1 kez daha düşünsün derim ya da Boncuk Kaynak tan vazgeçmesin sokağa atılacak kimsenin parası yok.  Ya da Mikro Kaynak uygulaması konusunda yetkili orjinak Mikro Kaynak yapıştırıcısı ve sökücüsü kulanan kişilere Mikro Kaynak yaptırın.

Mikro Kaynak la ilgili ayrıntılı bilgiyi Türkiyedeki Tek Resmi Saç Kaynak Sitesinden Öğrenebilsiniz.  Mikro Kaynak

2 Responses to “Mikro Kaynak Zararları”

 1. ayşegül t. diyor ki:

  silikon kaynaktan sonra boncuk kaynak kadar zararlı baska bir kaynak yok. yapılması kolay diye türkiyede kuaförler boncuk kaynak yapıyorlar, fakat yurtdışında boncuk kaynak tercih edilmiyor…

  • admin diyor ki:

   Yurt dışında da artık boncuk kaynak saç kullanılmaya başlandı. Yurt dılındaki bir çok Türk kuaför boncuk kaynak uygulamsını orada yaygınlaştırdı ve Türkiyeden Hollanda, Belçika ve Almanya gibi ülkelere Türkiyeden boncuk kaynak ürünleri ihraç edilmeye başlandı.
   Her ne tür kaynak olursa olsun bütün saç kaynak türlerinde uygulama eksikliği olduğunda saç zarar görmektedir.
   Fakat silikon saç kaynak uygulamasında ve diğer yapıştırma sistemi mikro kaynak gibi uygulamalarda saç kaynağının zararları daha bir ön plandadır.

Yorum YazınLooking for something?

Use the form below to search the site:

Still not finding what you're looking for? Drop a comment on a post or contact us so we can take care of it!

Visit our friends!

A few highly recommended friends...